зв'язок з нами
укр

Випробування КРП OBERON для ПС “Вінницька” на замовлення ТОВ “Енергопостачання”

18 Jan 2021
Випробування КРП OBERON для ПС “Вінницька” на замовлення ТОВ “Енергопостачання” - 1

В рамках реалізації проєкту з реконструкції ПС 750кВ «Вінницька» компанія S-Engineering виготовила та поставила комплектні розподільчі пристрої 6кВ на базі комірок OBERON, на замовлення ТОВ «Енергопостачання».

Для підтвердження якості та надійності роботи комплектних розподільчих пристроїв серії OBERON були проведенні випробування в обсязі заводських приймально-здавальних, відповідно до ДСТУ EN 62271-200:2015 «Пристрої контрольні розподільчі високовольтні. Частина 200. Комплектні розподільчі пристрої змінного струму в кожусі з металу розраховані на номінальну напругу понад 1кВ і до 52кВ включно (EN 62271-200:2012, IDT)». Даним випробуванням підлягає кожна виготовлена комірка КРП OBERON.

Приймально-здавальні випробування проводяться для виявлення пошкоджень, виробничих невідповідностей, систем і компонентів, які не відповідають конструкторській документації, державним стандартам, технічним умовам. В обсяг приймально-здавальних випробувань входять наступні випробування:

– випробування електричної міцності ізоляції головних кіл;

– випробування допоміжних кіл та кіл керування;

– вимірювання опору головних кіл;

– перевірка конструкції та візуальний огляд;

– механічні випробування;

– випробування допоміжних електричних, пневматичних та гідравлічних пристроїв.

Випробування виконані кваліфікованими фахівцями електротехнічної лабораторії компанії (ЕТЛ) S-Engineering, що входить до Служби якості компанії разом із Відділом технічного контролю. Система вимірювань ЕТЛ сертифікована на відповідність  вимогам ДСТУ ISO 10012:2005.