зв'язок з нами
укр

Випробування КРУ OBERON для ПС “Вінницька” на замовлення ТОВ “Енергопостачання”

10 Aug 2021
Випробування КРУ OBERON для ПС “Вінницька” на замовлення ТОВ “Енергопостачання” - 1

В рамках реалізації проекту з реконструкції ПС 750кВ «Вінницька» компанія S-Engineering виготовила та поставила комплектні розподільні пристрої 6кВ на базі осередків OBERON, на замовлення ТОВ «Енергопостачання».

Для підтвердження якості та надійності роботи комплектних розподільних пристроїв серії OBERON були проведені випробування в обсязі заводських приймально-здавальних, згідно ДСТУ EN 62271-200: 2015 «Пристрої контрольні розподільні високовольтні. Частина 200. Комплектні розподільні пристрої змінного струму в кожусі з металу, розраховані на номінальну напругу понад 1кВ та до 52кв включно (EN 62271-200: 2012, IDT)». Даним випробуванням піддається кожен виготовлений осередок КРУ OBERON.

Прийомо-здатні випробування проводяться для виявлення пошкоджень, виробничих невідповідностей, систем та компонентів, що не відповідають конструкторській документації, державним стандартам, технічним умовам. До обсягу приймально-здавальних випробувань входять такі випробування:

– Випробування електричної міцності ізоляції основних ланцюгів;

– випробування допоміжних ланцюгів та ланцюгів управління;

– Вимір опору головних ланцюгів;

– перевірка конструкції та візуальний огляд;

– механічні випробування;

– випробування допоміжних електричних, пневматичних та гідравлічних пристроїв.

Випробування виконані кваліфікованими фахівцями електротехнічної лабораторії компанії (ЕТЛ) S-Engineering, яка входить до Служби якості компанії разом з відділом технічного контролю. Система вимірювань ЕТЛ сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 10012:2005.