зв'язок з нами
укр
Виробничий комплекс
Виробничий комплекс - 1
Виробничий комплекс - 2
Виробничий комплекс - 3
Виробничий комплекс - 4
Виробничий комплекс - 5
Виробничий комплекс - 6
Виробничий комплекс - 7
Виробничий комплекс - 8
Виробничий комплекс - 9
Виробничий комплекс - 10
Виробничий комплекс - 11
Виробничий комплекс - 12
Виробничий комплекс - 13
Виробничий комплекс - 14
Виробничий комплекс - 15
Виробничий комплекс - 16
Виробничий комплекс - 17
Компанія S-Engineering обрала шлях максимального виробництва на підприємстві всіх необхідних компонентів. Завод виробляє високотехнологічне обладнання систем електропостачання та автоматизації, маючи на вході циклу лише конструкторську документацію, листовий метал та смугу електротехнічної міді.
Виробничий комплекс
Налагоджені бізнес-процеси підприємства, багаторівневе навчання співробітників, високотехнологічне обладнання, впроваджена система перевірки якості продукції дозволяє S-Engineering випускати обладнання, що відповідає міжнародним стандартам. S-Engineering – єдина компанія в Україні, яка виготовляє електротехнічне обладнання преміум-класу з максимальною глибиною формування доданої вартості.

Виробничі потужності підприємства S-Engineering розміщені на власному виробничому комплексі (м. Одеса), що складається з кількох ділянок.

Повний цикл виробництва та загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м. дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних та до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей управління на місяць

Виробничий комплекс - 18
Ділянка обробки алюмінієвих та мідних шин
Мідні частини шинної системи розподільних пристроїв виготовляються на високоточному комплексі, який включає кілька верстатів. На цьому обладнанні проводиться перфорація отворів різних форм з точністю до 0,1 мм і вигин деталей з точністю до 0,1 градуса. Як сировину для виробництва струмопровідних шин використовується мідна смуга виробництва Німеччини та Франції.
Виробничий комплекс - 19
Ділянка виробництва металоконструкцій
На ділянці виробництва металоконструкцій представлений великий парк верстатів: координатно-пробивний прес, координатно-фрезерний верстат, токарно-фрезерний центр з віссю Y, кілька листозгинальних пресів. У тому числі завдяки постійному розширенню та оновленню парку верстатів S-Engineering може виготовляти найскладніше обладнання. При цьому щороку глибина формування доданої вартості підприємства збільшується.
Виробничий комплекс - 20
Ділянка виробництва електрощитового обладнання
На ділянці виробництва електрощитового обладнання здійснюється збирання металокорпусів, а також монтаж мідних шин та електротехнічних компонентів. Для виконання електромонтажних робіт зі збирання комутаційних ланцюгів застосовуються видаткові матеріали та кабельно-провідникова продукція провідних світових виробників. У комплексі з ділянкою збирання розташований склад металевих виробів, електроарматури та електротехнічних компонентів, що позбавляє необхідності спеціального транспортування комплектуючих до місця збирання, значно підвищує оперативність та якість виготовлення. Велике значення надається інструментальній основі виробництва. Для забезпечення якісного монтажу застосовуються найкращі інструменти та пристрої провідних торгових марок.
Виробничий комплекс - 21
Ділянка електротехнічної лабораторії
Електротехнічна лабораторія (ЕТЛ) проводить кілька видів випробувань. ЕТЛ здійснює перевірку рухомих механічних частин та проводить діелектричні випробування електрощитового обладнання підвищеною напругою промислової частоти. Крім того, проводиться низка заводських випробувань електрощитового обладнання на виробництві S-Engineering перед відвантаженням замовника. А потім виконуються приймальні випробування обладнання на об’єкті (всі види електротехнічних випробувань перед введенням в експлуатацію обладнання). Такі комплексні випробування проводяться як обладнання до 1кВ, так устаткування вище 1кВ до 35кВ включно.

Лабораторія S-Engineering пройшла перевірку та отримала свідоцтво про відповідність систем вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005.

Виробничий комплекс - 22
Служба контролю якості
Служба контролю якості виробництва S-Engineering складається з Відділу технічного контролю (ВТК) та Електротехнічної лабораторії (ЕТЛ). Контроль якості здійснюється на всіх технологічних етапах: від розробки проєкту та надходження матеріалів на склад до пусконалагоджувальних робіт та введення об’єкта в експлуатацію.

ВТК виконує такі дії: вхідний контроль (перевірка матеріалів та комплектуючих під час вступу на склад); перевірка конструкторської документації на відповідність нормативним документам (стандартам Європейського союзу та стандартам України); перевірка складання шафного обладнання; контроль за дотриманням технологічної дисципліни; перевірка комплектності обладнання перед відвантаженням замовнику (документація, комплектуючі та ін.) та ін.

У Службі якості S-Engineering задіяні 5 інженерів з багаторічним досвідом роботи.

Виробничий комплекс - 23