зв'язок з нами
укр
Виробництво обладнання для СЕС «Порт-Солар» (м.Ізмаїл) було організовано на базі компанії «С-інжиніринг»

Виробництво обладнання для СЕС «Порт-Солар» (м.Ізмаїл) було організовано на базі компанії «С-інжиніринг»

09 Oct 2019
Виробництво обладнання для СЕС «Порт-Солар» (м.Ізмаїл) було організовано на базі компанії «С-інжиніринг» - 1

Один з підрозділів холдингу SE group International —- компанія SEMAG — виготовила і поставила обладнання для сонячної електростанції «Порт-Солар» м.Ізмаїл, Одеської області.

Завдання компанії полягало у виготовленні та постачанні основного енергетичного обладнання для перетворення сонячної енергії в електричну і подальшої передачі в енергосистему України. Фахівцями компанії SEMAG на власних виробничих потужностях було виготовлено наступне обладнання:

– п’ять окремо розташованих інверторних комплектних підстанцій блочного типу — ІКТПБ-1000;

– комбінована підстанція збору потужності — РП-6 кВ з двома інтегрованими ІКТПБ 1000.

«Таке обладнання власної розробки із застосуванням європейських технологій дозволить скоротити втрати електроенергії, зменшити час на обслуговування, а також гарантує якість електроенергії, що видається в систему» ​​— зазначає Олександр Семенюг, генеральний директор SEMAG.

Виробничі потужності SEMAG оснащені сучасним високоточним обладнанням та електротехнічною лабораторією відповідно до міжнародних норм і стандартів. Співробітники компанії постійно вдосконалюють навички і збільшують досвід — навчаються і проходять практику на підприємствах компаній SIEMENS AGAEG PS  та інших європейських партнерів.

Нагадаємо, що компанія UDP Renewables встановила більш 25,7 тис. сонячних панелей виробництва Jinko Solar на площі 16 га. Очікується, що в рік СЕС «Порт-Солар» буде генерувати близько 11,8 тис. МВт-год електроенергії. СЕС потужністю 8,6 МВт була введена в експлуатацію на початку жовтня 2019 року.