зв'язок з нами
укр

Замміністра освіти та науки України відвідав лабораторію “С-Інжиніринг” в ОНАХТ

17 Feb 2020
Замміністра освіти та науки України відвідав лабораторію “С-Інжиніринг” в ОНАХТ - 1

Під час робочого візиту до Одеси заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний відвідав ОНАХТ. Серед лабораторій академії, в яких він побував, – інноваційна лабораторія «С-Інжиніринг». Ректор ОНАХТ Богдан Єгоров розповів заступнику міністра про можливості лабораторії, а також про масштабні проекти «С-Інжиніринг», в яких брали участь випускники академії.

Також нещадовно в лабораторії «С-Інжиніринг» в ОНАХТ наші фахівці провели практичний курс навчання для підвищення кваліфікації викладачів академії. 

В лабораторії “С-Інжиніринг” в ОНАХТ розміщено обладнання відомих світових брендів 2018-2019 років виробництва. Таким чином, не менше 10 років дана лабораторія буде актуально представляти сучасні процеси автоматизації та електропостачання промислових підприємств. Конструкція стендів дозволяє комбінувати їх між собою і виконувати лабораторні роботи різної складності, а також моделювати виробничі задачі. Стенди лабораторії розподілені на декілька груп: електромеханіка, електропривод, автоматизація і SCADA-система. Нагадаємо, в кінці 2019 року з ініціативи та при повному фінансуванні Голови Правління «С-Інжиніринг» Батира Аннаєва в ОНАХТ була відкрита «Навчально-наукова лабораторія цифрових технологій автоматизації та електроприводу». Детальніше про лабораторію – на нашому сайті https://bit.ly/3bMDN2t