зв'язок з нами
укр

Засновник S-Engineering Батир Аннаєв розповідає, як минув рік війни в компанії: виклики, досягнення, нові проєкти

24 Feb 2023
Засновник S-Engineering Батир Аннаєв розповідає, як минув рік війни в компанії: виклики, досягнення, нові проєкти - 1

Засновник S-Engineering Батир Аннаєв розповідає, як минув рік війни в компанії: виклики, досягнення, нові проєкти:

“Минулий рік став індикатором того, хто ми є як люди, як компанія, як громадяни країни. Ми є свідками народження найновішої України. А процес народження завжди пов’язаний з муками та переживаннями. Я вірю, що Україна та її мешканці дорослішають різко та безповоротно.

S-Engineering вдалося пережити сильний шторм та зберегти свою стійкість та стабільність, а до кінця року вийти на довоєнний рівень.

24 лютого 2022 року ворожа ракета розірвалася недалеко від заводу S-Engineering в Одесі, підприємству було завдано збитків. Я віддаю належне громадянській позиції співробітників компанії, які в перші дні війни усували пошкодження, незважаючи на загрозу повторного обстрілу.

Інжинірингові роботи з проєктів в Україні та наші експортні проєкти не було зупинено ні на день від початку воєнних дій. Виробничу діяльність ми відновили за півтора тижні після початку війни.

До початку військових дій розвиток компанії S-Engineering набагато випереджав темпи зростання ринку, більше 60% проєктів компанії були орієнтованими на експорт. Саме наявність широкої географії експортних проєктів дозволила нам оперативно перегрупуватися, коли підприємства замовники в Україні зупинили усі свої виробничі процеси у перші дні війни.

Незважаючи на воєнний час, за рік у нас з’явилися нові проєкти та замовники як в Україні, так і за кордоном — у S-Engineering, як і раніше, бачать надійного партнера. Все це заслуга всієї нашої численної команди.

Наразі фахівці S-Engineering виконують проєкти в регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Також продовжуємо реалізацію експортних проєктів у низці країн: виконуємо комплексні роботи на деяких масштабних іноземних об’єктах, а для кількох заводів у Європі наші співробітники розробляють програмне забезпечення.

Дякую ЗСУ, завдяки яким у нас сьогодні є можливість жити та працювати в Україні!!!

Я вдячний команді та партнерам S-Engineering — разом ми пережили найважчі часи минулого року і впоралися з викликами! А тепер ми будуватимемо новітню могутню Україну!!!”