зв'язок з нами
укр
Завершено розробку пілотного проекту Energy Storage для будівлі управління НЕК «Укренерго»

Завершено розробку пілотного проекту Energy Storage для будівлі управління НЕК «Укренерго»

25 Oct 2019
Завершено розробку пілотного проекту Energy Storage для будівлі управління НЕК «Укренерго» - 1

Фахівці «С-Інжиніринг» розробили техніко-економічне обґрунтування для створення енергонезалежної будівлі управління НЕК «Укренерго». «Основним завданням було забезпечити життєдіяльність будівлі з максимальним використанням відновлюваних джерел енергії», — говорить головний інженер проекту від «С-Інжиніринг». — Також важливим було розробити систему, що дозволяє акумулювати енергію від альтернативних джерел при відсутності споживання. І забезпечити облік, прогнозування та балансування споживання енергоресурсів».

Проект передбачає розміщення сонячних панелей на покрівлі будівлі «Укренерго», установку батарей накопичення енергії (Energy Storage), розміщення електричного котла з баком-акумулятором, системи розподілу електроенергії і системи моніторингу.

При цьому накопичувачі Energy Storage дозволяють акумулювати електроенергію у години відсутності навантаження, забезпечують згладжування пікових навантажень і регулювання частоти, покращують якість електроенергії, забезпечують резервну потужність та безперебійне електропостачання.

За результатами розробки ТЕО, після впровадження проекту можливо знизити витрати на електроенергію від 10% до 30%.