зв'язок з нами
укр
Завершено розробку пілотного проекту Energy Storage для будівлі управління НЕК «Укренерго»

Завершено розробку пілотного проекту Energy Storage для будівлі управління НЕК «Укренерго»

25 Oct 2019

Фахівці «С-Інжиніринг» розробили техніко-економічне обґрунтування для створення енергонезалежної будівлі управління НЕК «Укренерго». «Основним завданням було забезпечити життєдіяльність будівлі з максимальним використанням відновлюваних джерел енергії», — говорить головний інженер проекту від «С-Інжиніринг». — Також важливим було розробити систему, що дозволяє акумулювати енергію від альтернативних джерел при відсутності споживання. І забезпечити облік, прогнозування та балансування споживання енергоресурсів».

Проект передбачає розміщення сонячних панелей на покрівлі будівлі «Укренерго», установку батарей накопичення енергії (Energy Storage), розміщення електричного котла з баком-акумулятором, системи розподілу електроенергії і системи моніторингу.

При цьому накопичувачі Energy Storage дозволяють акумулювати електроенергію у години відсутності навантаження, забезпечують згладжування пікових навантажень і регулювання частоти, покращують якість електроенергії, забезпечують резервну потужність та безперебійне електропостачання.

За результатами розробки ТЕО, після впровадження проекту можливо знизити витрати на електроенергію від 10% до 30%.