зв'язок з нами
укр
Збільшення перевалочної потужності терміналу в м.Миколаїв завдяки технологіям S-Engineering

Збільшення перевалочної потужності терміналу в м.Миколаїв завдяки технологіям S-Engineering

09 Sep 2021
Збільшення перевалочної потужності терміналу в м.Миколаїв завдяки технологіям S-Engineering - 1
Завдяки технологіям S-Engineering морський термінал «ДССК» (COFCO Agri Ukraine) в м.Миколаїв третій рік поспіль перевалює за рік в 1,4 рази більше зерна в порівнянні з проєктною потужністю.
За результатами дослідження «Зернові термінали України», яке щорічно проводить Stark Shipping, «Дунайська судоходно-стивідорна компанія» (COFCO Agri Ukraine) стала п’ятим портовим терміналом в Україні за обсягом перевалки зерна (bit.ly/3jzW9sk) За 2020 рік перевалка зерна на даному терміналі склала 3,54 млн тонн на рік при проєктній потужності 2,5 млн тонн на рік.
На «ДССК» була впроваджена й інноваційна технологія S-Engineering з оптимізації перевантаження сипучих матеріалів – SENUMAC. Розгляд та впровадження цієї технології на етапі проєктування допомагає зменшити капітальні витрати інвестиційного проєкту. Таким чином, це дозволяє замовнику вибрати обладнання із урахуванням його максимальної продуктивності, а не більш капіталомісткий варіант із запасом потужності, як це відбувається при класичних рішеннях.
Компанія S-Engineering кілька років тому виконувала значну частину робіт із реалізації терміналу «ДССК». Нашими фахівцями спроєктовані і впроваджені системи електропостачання, автоматизації, блискавкозахисту, заземлення та освітлення. Компанія ТОВ «Дунайська судоходно-стивідорна компанія» входить до структури китайської зернової корпорації COFCO International. Перевалочний комплекс є одним із найбільших проєктів, який був інвестований в економіку України даною китайською компанією.