зв'язок з нами
укр

Збільшення перевалочної потужності терміналу в м.Миколаїв завдяки технологіям “С-Інжиніринг”

02 Apr 2020
Збільшення перевалочної потужності терміналу в м.Миколаїв завдяки технологіям “С-Інжиніринг” - 1

Завдяки технологіям «С-Інжиніринг» морський термінал «ДССК» (COFCO International) в м.Миколаїв перевалює за рік у півтора рази більше зерна в порівнянні з проектною потужністю.

Другий рік поспіль термінал «Дунайської судоходно-стивідорної компанії» стабільно і успішно працює із показником перевалки 4 млн.тонн на рік при проектній потужності 2,5 млн. тонн на рік. І Миколаївський морський порт, на причалах якого розташований і термінал «ДССК», у національному рейтингу портів України за вантажообігом за результатами 2019 року зайняв 2 місце: https://bit.ly/2R2bKDl

На «ДССК» була впроваджена і інноваційна технологія оптимізації навантаження SENUMAC. Розгляд та впровадження цієї технології на етапі проектування допомагає зменшити капітальні витрати інвестиційного проекту. Таким чином, це дозволяє замовнику вибрати обладнання із урахуванням його максимальної продуктивності, а не більш капіталомісткий варіант із запасом потужності, як це відбувається при класичних рішеннях.

Компанія «С-Інжиніринг» кілька років тому виконувала значну частину робіт із реалізації терміналу «ДССК». Нашими фахівцями спроектовані і впроваджені системи електропостачання, автоматизації, блискавкозахисту, заземлення та освітлення. Компанія ТОВ «Дунайська судоходно-стивідорна компанія» входить до структури китайської зернової корпорації COFCO International. Перевалочний комплекс є одним з найбільших проектів, який був інвестований в економіку України даною китайською компанією.