зв'язок з нами
укр
Значні виробничі потужності та площі S-Engineering як конкурентна перевага

Значні виробничі потужності та площі S-Engineering як конкурентна перевага

23 Apr 2020
Значні виробничі потужності та площі S-Engineering як конкурентна перевага - 1

Загальна площа виробничих та адміністративних приміщень 7500 кв.м., а також повний цикл виробництва дозволяє S-Engineering виготовляти до 100 комплектів повногабаритних (висота 2000 мм і більше) і до 300 комплектів середньогабаритних електротехнічних шаф та панелей управління у місяць.

Саме завдяки такій значній виробничій потужності компанія S-Engineering була обрана як підрядник із модернізації одного з найбільших металургійних підприємств України — ММК ім. Ілліча.

Як багаторічний партнер ДП «Сіменс Україна» і єдиний в Україні ліцензіат компанії Siemens у статусі Technology Partner, наша компанія реалізувала проект із модернізації чорнового стану 1700 Маріупольського металургійного комбінату. Складність реалізації даного проекту вимагала налагоджених процесів і високої культури виробництва. І компанія S-Engineering успішно виготовила щитове обладнання у необхідному масштабі в найкоротші терміни.

За прогнозами аналітиків, очікується тенденція підтримки українських підприємств одне одним, об’єднання українських постачальників у виробничому циклі. І в нові глобальні ланцюжки доданої вартості успішно вбудуються лише підприємства, у яких і раніше були налагоджені виробничі процеси.