зв'язок з нами
укр
Технологія SENUMAC

Технологія автоматичного управління завантаженням поточно-транспортної лінії

Цінність впровадження будь-якої інновації вимірюється кінцевим економічним ефектом, вираженим в грошах.

SENUMAC– це запатентована компанією «С-Інжиніринг» сучасна комплексна система управління завантаженням поточно-транспортної конвеєрної лінії з інноваційними технологіями оптимізації та гарантованого управління.

Технологія дозволяє вирішити відразу кілька базових проблем всіх елеваторів і перевалочних комплексів: підвищити продуктивність відвантаження, мінімізувати вплив людського фактора, а також знизити витрати енергії.

За результатами комплексних випробувань ефективності, які були проведені спільно з замовником на портовому комплексі перевалки зернових ТОВ «ДССК» (входить до складу міжнародної Cofco International), м. Миколаїв, підтверджені показники економії склали:

  • збільшення продуктивності (зменшення часу завантаження) на 10,2%;
  • зменшення питомих витрат електроенергії на 11%.

Крім цього, покращено якість процесу навантаження судів в порівнянні з ручним керуванням: зниження зносу транспортного обладнання, зменшення пошкодження зерна при транспортуванні за рахунок рівномірного завантаження транспортного обладнання; стабілізація продуктивності лінії до 90-95% від номінальної; вихід системи на заданий режим в 4 рази швидше ручного управління. Процесом навантаження зерна керує не людина, а інтелектуальна технологія. Продуктивність комплексу більше не залежить від кваліфікації оператора..

Для порівняння проводилося завантаження однакових суден з використанням одного виду зерна в режимі ручного управління оператором і в режимі автоматичного завантаження SENUMAC.

Технологія унікальна і аналогів в світі не має.

Період окупності (Payback Period) впровадження технології SENUMAC становить 1,5-2 роки.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, надішліть нам запит: sale@se.ua