зв'язок з нами
укр
Відкриття інноваційної лабораторії компанії «С-Інжиніринг» в Одеській національній академії харчових технологій

Відкриття інноваційної лабораторії компанії «С-Інжиніринг» в Одеській національній академії харчових технологій

18 Dec 2019
Відкриття інноваційної лабораторії компанії «С-Інжиніринг» в Одеській національній академії харчових технологій - 1

Компанія «С-Інжиніринг» відкрила в Одеській національній академії харчових технологій «Навчально-наукову лабораторію цифрових технологій автоматизації та електроприводу». Лабораторія діятиме на базі кафедри Електромеханіки та мехатроніки. В аудиторії був проведений капітальний ремонт і розміщено новітнє обладнання на основі технологій провідних світових компаній-виробників.

«Цю лабораторію компанія «С-Інжиніринг» відкриває, щоб допомогти академії в підготовці фахівців найвищого рівня. Адже неможливо стати висококласним фахівцем без отримання практичних навичок на обладнанні, яке вже застосовується на підприємствах. При розробці стендів для лабораторії використано обладнання SIEMENS 2018-2019 років. Таким чином, не менше 10 років дана лабораторія буде актуально представляти сучасні процеси автоматизації та електропостачання промислових підприємств, що буде сприяти подальшому впровадженню на підприємствах енергоефективних та економічно обґрунтованих рішень», – говорить Голова правління «С-Інжиніринг» Батир Аннаєв.

За допомогою обладнання «Навчально-наукової лабораторії цифрових технологій автоматизації та електроприводу» студенти зможуть ознайомитися з конкретними рішеннями, які були реалізовані спеціалістами компанії «С-Інжиніринг» в крупних проектах у різних виробничих галузях. В ході виконання лабораторних робіт студенти будуть здобувати практичний досвід під час збирання схем управління та їх дослідження. Конструкція стендів дозволяє комбінувати їх між собою і виконувати лабораторні роботи різної складності, а також моделювати виробничі задачі. Стенди лабораторії розподілені на декілька груп: електромеханіка, електропривод, автоматизація і SCADA-система.

Для компанії «С-Інжиніринг» даний проект – наступний крок багаторічного і продуктивного співробітництва з Одеською національною академією харчових технологій. Понад 20% співробітників компанії «С-Інжиніринг» – випускники академії. Студенти, аспіранти і співробітники академії регулярно проходять практичну підготовку в компанії. Голова правління компанії «С-Інжиніринг» Батир Аннаєв входить до складу Наглядової Ради Одеської національної академії харчових технологій. Саме з ініціативи Батира Аннаєва і була створена «Навчально-наукова лабораторія цифрових технологій автоматизації та електроприводу».

Репортаж телеканалу NewsOne:

Про важливість відкриття лабораторії також дивіться у сюжеті телеканалу ОНАХТ: