Razem z Siemensem badamy innowacyjne technologie produkcji urządzeń
Specjaliści S-Engineering wzięli udział w konferencji w Wiedniu dla partnerów Siemens poświęconej technologii SIVACON, na której zaprezentowano najnowsze trendy w rozwoju rozdzielnic niskiego napięcia, w szczególności systemy rozdzielnic SIVACON S8. Referaty prelegentów poświęcone były tematyce cyfryzacji systemów zasilania, poprawy ich bezpieczeństwa i efektywności. Również ważnym akcentem wydarzenia było doskonalenie podejść do budowy systemów elektrycznych w oparciu o koncepcję zrównoważonego rozwoju Siemens.
Przypominamy, że koncern Siemens jest partnerem strategicznym S-Engineering od ponad 17 lat. Jako certyfikowany partner Siemens w technologii SIVACON S8, stale wprowadzamy innowacyjne technologie zasilania w Ukrainie i w innych krajach świata.